یک دنیا حرف, فیلم جدید, عکس, نرم افزار موبایل, بازی, جوک و اس ام اس, موزیک, موزیک ویدئو اپلیکیشن آوا و نوا - یک دنیا حرف, فیلم جدید, عکس, نرم افزار موبایل, بازی, جوک و اس ام اس, موزیک, موزیک ویدئو
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

تبلیغات ویژه

ترفند و اموزش

نسخه جدید آوا و نوا

نسخه جدید اوا و نوا با دگرگونی زیادی عرضه می گردد،در این نسخه امکان خرید دائمی آثار برای کاربران فراهم شده و بخش های موسیقی پاپ، ملل، موسیقی فیلم و کلیه آثار موسیقی سنتی ایران ارائه گردیده است. 

روایت اشعار معاصر ایران، کتاب های صوتی در حوزه ی ادبیات، موسیقی، رمان و داستان نیزدر نسخه جدید برای کاربران قابل استفاده می باشد.

معرفی آوا و نوا

محصولی است فاخر در حوزه ادبیات،فرهنگ وهنر که علاوه بر در اختیار داشتن محتوای اختصاصی از جمله دیوان حافظ،گنج سخن،دیوان پروین اعتصامی و آثار نظامی گنجوی،گنجینه ای است ارزشمند از موسیقی ایران و جهان. کتابهای صوتی حوزه ادبیات،سینما،موسیقی و فرهنگ عامه به همراه آثار تولید شده در زمینه ادبیات معاصر ایران و جهان نیز از محتویات اپلیکیشن آوا و نوا می باشد. بزودی در بسترIPTV رویدادهای حوزه هنر و فرهنگ و موسیقی بصورت زنده رویداد های مهم را تحت پوشش خود قرار خواهد داد. 20هزار ساعت محتوا،آوا و نوا را تبدیل به گنجینه ارزشمند محتوای دیجیتال ایران نموده است.

اپلیکیشن آوا و نوا

در حال حاضر متون زیر با صدای ماندگار ژاله صادقیان ،روایت،ضبط و در اپلیکیشن آوا و نوا منتشر گردیده است:همین الان آوا و نوا را دانلود کنید

با دانلود اپلیکیشن آوا و نوا می توانید تمامی آوا و نواهای ایرانی را گوش کنید.

دیدگاه های این نوشته : 0

تبلیغات

  اترفند و اموزش ترفند و اموزش
آمار کلی سایت

  آمار بازدید آمار بازدید
  بازدید کلی بازدید کلی : 15868

  اطلاعات شما اطلاعات شما
  Your IP Adress

درباره ما

   کانال تلگرام یک دنیا حرف | @YekDoonya
   ادامه...

پشتیبانی آنلاین

  ارتباط با مدیر


نظرسنجی


دوستان ما