یک دنیا حرف, فیلم جدید, عکس, نرم افزار موبایل, بازی, جوک و اس ام اس, موزیک, موزیک ویدئو معرفی اپلیکیشن Smart Wallpaper؛ تعویض خودکار والپیپر بسته به موقعیت - یک دنیا حرف, فیلم جدید, عکس, نرم افزار موبایل, بازی, جوک و اس ام اس, موزیک, موزیک ویدئو
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

تبلیغات ویژه

ترفند و اموزش

اگر به والپیپر موبایل اندرویدی تان اهمیت می دهید، مطمئنا با اپلیکیشن های تعویض کننده والپیپر غریبه نیستید. خوشبختانه از این دست اپلیکیشن ها در گوگل پلی به فراوانی یافت می شوند، اما مواردی که واقعا از پس انجام این وظیفه به درستی بر بیایند انگشت شمارند.

خوشبختانه Smart Wallpaper را می توانیم جزو همین اپ ها به حساب بیاوریم؛ ابزاری کاربردی که بسته به موقعیت و به طور خودکار می تواند تصویر پس زمینه ای جدیدی را روی صفحه موبایل تان بنشاند.

Smart Wallpaper اپلیکیشن همه پسندی نیست و برای سلایق خاص طراحی شده؛ برای افرادی که عاشق تنوع هستند و دوست دارند با هر بار روشن کردن موبایل از تماشای پس زمینه تازه و متفاوتی لذت ببرند.

این اپلیکیشن می تواند تصویر پس زمینه را بسته به موقعیت های مختلفی عوض کند: بسته به وضعیت آب و هوا، ساعت، روز هفته، ماه و حتی اینترنت وای فایی که به آن متصل شده اید.

به غیر از این گزینه دیگری برای انتخاب تصادفی از میان تصاویر گالری را هم دارید. حتی اگر تصاویر گالری هم برایتان کافی نبود، Smart Wallpaper می تواند به سلیقه خودش از یک آرشیو استثنایی والپیپرهای بسیار چشم نوازی را برای نشستن روی پس زمینه موبایل برایتان انتخاب کند.

با گزینه های متعددی که در اختیارتان قرار گرفته تقریبا در هر موقعیتی می توانید یک والپیپر جدید داشته باشید. مثلا اپ را طوری تنظیم کنید موقع غروب، والپیپر موبایل تان را تیره کند و وقتی دوباره هوا روشن شد تصویر روشن تر و واضح تری را برای پس زمینه بگذارد.

یا این که می توانید تعویض والپیپر را موقعی ببینید که به اینترنت وای فای جدیدی وصل شده باشید. به این ترتیب، برای هر موقعیت می توانید والپیپر منحصر به فردی داشته باشید و از تنوعی که در پس زمینه موبایل تان جریان دارد لذت ببرید. البته یک موضوع هست که پیش از استفاده از اپلیکیشن، باید به آن توجه کنید.

Smart Wallpaper برای واکنش نشان دادن به هر موقعیت، تصاویر انتخابی شما را به شکل یک والپیپر زنده در می آورد. بنابراین در صورت استفاده از این اپ نباید از بالا رفتن مصرف باتری متعجب بشوید.

البته به ادعای توسعه دهنده این افزایش مصرف باتری آنقدر محسوس نیست که روی استفاده روزمره تان از موبایل خیلی تأثیر بگذارد. تنها در شرایطی فشار ناشی از اپ روی باتری را می بینید که بازه های تعویض والپیپر را کوتاه در نظر گرفته باشید.

اما در مجموع تصور می کنیم با تنوع خوبی که اپلیکیشن در تصاویر پس زمینه برایتان به ارمغان می آورد، بتوانید با مصرف بیشتر باتری کنار بیایید. Smart Wallpaper رایگان است 

 دانلود فایل نصبی برنامه با لینک مستقیم - 4 مگابایت

دیدگاه های این نوشته : 0

تبلیغات

  اترفند و اموزش ترفند و اموزش
آمار کلی سایت

  آمار بازدید آمار بازدید
  بازدید کلی بازدید کلی : 15868

  اطلاعات شما اطلاعات شما
  Your IP Adress

درباره ما

   کانال تلگرام یک دنیا حرف | @YekDoonya
   ادامه...

پشتیبانی آنلاین

  ارتباط با مدیر


نظرسنجی


دوستان ما